NA OK_listu ČRK se někdy najdou i zajímavé příspěvky...

From: Miloslav Hakr OK1VUM
Sent: Saturday, May 18, 2013 7:39 AM
To: Rada ČRK
Subject: [crk-rada] Re: [ok_list] Co noveho na WWW strankach Ceskeho radioklubu

 Ahoj,
vzhledem k tomu, že Pavlína asi pozbyla rozumu a poskytla rozhovor OK1CJB, který z něj udělal článek
 http://www.ok1cjb.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=761:4-100&catid=38:esky-radioklub&Itemid=51
 
považuji za potřebné zareagovat například takto: Prosím o reakci


Ahoj Pavle,
řešili jsme to v okamžiku, kdy jsme tu informaci měli věrohodně ověřenou. To se stalo krátce před sjezdem a protože jsme nechtěli konání sjezdu ohrozit, rozhodli jsme se řešení odložit na dobu krátce po sjezdu a tak jsme to také udělali. Pavlína se nám přiznala k opakovanému požívání alkoholu na pracovišti, za což jsme ji mohli vyhodit hned. Protože jsme jí nechtěli komplikovat případné další zaměstnání, rozhodli jsme se věc nechat mezi námi a nabídli jsme jí ukončení pracovního poměru dohodou. Ani ve snu nás nenapadlo, že bude poskytovat rozhovory médiím, příčinu toho, že v ČRK končí, zamlčí a bude dělat ublíženou. Je možné, že v době, kdy rozhovor poskytovala, měla virózu. Protože Pavlína dohodu porušila, necítí se rada již býti vázána dohodou o tom, že nebudeme problém s alkoholem ventilovat na veřejnosti.
Tím člověkem, který, cituji "kdy byla jedním z jejich členů, mimo jiné, lživě a bez jakéhokoli důkazu, obviněna ze zcizování vybraných členských příspěvků." jsem byl já, neboť v situaci, kdy se pracovník, který mimo jiné pracuje s hotovostí, přizná k požívání alkoholu na pracovišti, je otázka ověření případného schodku v pokladně nejen legitimní, ale nutná.
OK1VUM

Dne 18.5.2013 0:29, Pavel POK napsal(a):

No prave... ale proc jste to vy radni neresili drive  ????

73 OK4RQ

 

---------- Původní zpráva ----------
Od: Miloslav Hakr OK1VUM
Datum: 18. 5. 2013
Předmět: Re: [ok_list] Co noveho na WWW strankach Ceskeho radioklubu

 

V článku chybí jedna podstatná informace:

C2H5OH

vum

 

-----Original Message-----
From:OK1TEH
Sent: Friday, May 17, 2013 10:03 PM
To: ok_list@crk.cz
Subject: Re: RE: [ok_list] Co noveho na WWW strankach Ceskeho radioklubu

73
Matej, OK1TEH

 

---------- Původní zpráva ----------
Od: OK2PDN
Datum: 16. 5. 2013
Předmět: Re: RE: [ok_list] Co noveho na WWW strankach Ceskeho radioklubu

 

Zdar HAMs,
mám za to, že nečlenům CRK je pendrek po tom, kdo je nebo není tajemníkem našeho spolku.
Stejně tak jim není nic do toho, jaká pravidla přístupu do spolkové konference si spolek stanoví - pokud chce nečlen do konfery přispívat, tak se holt bude muset těm pravidlům podřídit. Za ty roky se mi zdá, že Rada CRK projevila nadmíru trpělivosti a shovívavosti.
V zápise z jednání Rady je zcela jasně uvedeno, co vedlo Radu k dohodě s tajemníkem - dle mého názoru jsou případné nesrovnalosti v podkladech pro zpracování daňového přiznání určitě důvodem k nespokojenosti (i když pravděpodobně k nějakým problémům nebo sankcím se strany FÚ vůči CRK nedošlo). Ostatně - tajemnici nikdo nedehonestuje - nastalý stav vznikl dohodou mezi tajemníkem a Radou a tajemník určitě neskončí na pracáku. Dovedu si představit, že na rozdíl od některých jiných lidí si umí najít práci - i lépe honorovanou, než je funkce tajemníka CRK. Tajemnici bych popřál do nové činnosti mnoho štěstí.
vy 73
Josef, ok2pdn