www.OK2KKW.com

 

Vážení čtenáři webových stránek OK2KKW. Vezměte prosím na vědomí následující důležité sdělení:

Rozhodli jsme se, že webové stránky OK2KKW přestěhujeme na nový webový server.

Přesun webových stránek na nový server vyžadoval křížovou kontrolu všech odkazů, což trvalo několik dnů. Přestože jsme této změně věnovali veškerou pozornost, nemůžeme zcela vyloučit, že některé z odkazů nejsou korektní. Prosíme vás tedy proto o kontrolu a sdělení všech nalezených chyb.

Vás všechny, kdož na svých webových stránkách máte odkaz na naše dosavadní webové stránky si dovolujeme požádat, abyste tyto odkazy změnili a do příslušných hypertextových odkazů vložili odkazy na novou doménu.

Tuto změnu provádíme proto, že doména, kde jsme dosud měli umístěny naše webové stránky, v souvislosti s převzetím společnosti Karneval Media (která provoz našich webových stránek dosud sponzorovala) ze strany společností UPC CZ během roku 2007 zanikne a tím také zanikne přístup k našim dosavadním stránkám. Z toho důvodu byla založena nová webová doména www.ok2kkw.com a obsah našich webových stránek byl během několika dnů přestěhován na nový webový server, který je provozován společností Lica. Protože ovšem na naše dosavadní webové stránky vede z obecného internetu spousta odkazů, ponecháme dosavadní obsah na webovém serveru společnosti Karneval Media v provozu tak dlouho, dokud to jen bude možné. Tento obsah však již nebudeme updatovat!!!

Děkujeme vám za zájem o informace, které na našich stránkách nacházíte a přejeme, abyste i v roce 2007 na našem webu nacházeli právě ta radioamatérská sdělení, která potřebujete a o která máte zájem. Tyto webové stránky, zaměřené na VKV závodění, techniku a DX provoz jsou zde pro vás.

Vzhledem k tomu, že provoz těchto webových stránek bude nadále podporován firmou LICA, dovolujeme si vás požádat, abyste věnovali trochu času návštěvě stránek této společnosti, která nabízí mnoho zajímavého.