-----Original Message-----
From: Czech Radioclub [mailto:crk@crk.cz]
Sent: Wednesday, February 01, 2006 10:30 AM
To: ok1vpz@seznam.cz
Subject: RE: [ok_list] Co noveho na WWW strankach Ceskeho radioklubu?

Vážený příteli, Tvůj dotaz jsem předložil Výkonnému výboru ČRK, který konstatoval, že obdrží-li QSL služba ČRK zásilku QSL lístků od nečlena/neuživatele, doručí QSL lístky všem svým řádným členům/uživatelům, to je těm, kteří mají pro daný rok uhrazen členský příspěvek do ČRK, případně poplatek za užívání QSL služby. Zbylé lístky nebudou v tomto případě zasílány zpět. Pokud jde o předtřídění QSL lístků zasilatelem je i v tomto případě žádoucí, vzhledem k úspoře času zaměstnanců QSL služby, ale není povinné.

73 Petr,OK1CMU

__________________________________________________________ 


----- Original Message -----

Sent: Saturday, January 21, 2006 10:22 AM

Subject: RE: [ok_list] Co noveho na WWW strankach Ceskeho radioklubu?

 

Otazka pro CRK:

Vazeni, chtel bych zde ziskat odpoved CRK, a to prosim bez vytaceni, jasnou formou ANO-ANO, NE-NE na jednoduchou otazku:

Prijme QSL sluzba CRK postovni zasilku obcana Evropske unie, neclena CRK, obsahujici QSL listky radne licensovane radioamaterske stanice, urcene pro radioamatery Ceske republiky a bezplatne je roztridi a odesle radioamaterum, kteri jsou predplatiteli QSL sluzby CRK, nebo nikoli?  ANO nebo NE ?

Pokud ano, jsou s tim spojene jeste nejake dalsi podminky? Napriklad nejake predtrideni QSL listku v zasilce? Nebo jine?

Ostatni QSL sluzby v dalsich statech EU se takto chovaji a bez dalsich podminek zasilku QSL listku dorucenou na adresu narodni QSL sluzby, urcenou pro radioamatery jejich zeme prevezmou. Bylo by proto myslim dobre, pokud by se CRK i CAV choval stejnym zpusobem vuci jakymkoli radioamaterum, kteri s CRK, ani CAV nemaji nic spolecneho. A verejne to deklarovali.

Predem dekuji za odpoved.

73! OK1VPZ