Svazarm je věčný... Podle informací, které jsem právě obdržel od jednoho důvěryhodného účastníka, jsou dosavadní výsledky sjezdu ČRK tyto:

Předseda OK1VJV, Rada: OK1XU, OK1MP, OK1FUA, OK1IPV, OK1VHF, OK1PD, OK1IVZ, OK2UQQ, OK1FXX, OK1CDJ, OK1WC, OK1AU, OK1AOZ, OK2ZI ...

Co dodat - role ČRK dále poklesne, z ČRK odejdou další členové a slušní radioamatéři se budou i nadále za největší českou radioamatérskou organizaci před světem stydět. Dnešní vítězství pevného jádra svazarmovců je hanbou všech radioamatérů, kteří právě nevzpomínají na předchozí totalitní režim s nostalgií.

Nicméně, nezapomeňte alespoň poděkovat těm, kteří se snažili českou radioamatérskou komunitu z tohoto postkomunistického bahna vyvést. Přestože nebyli úspěšní, věřím, že jednou (i když to asi bude trvat hodně dlouho) slušnost zvítězí.

s pocitem smutku vás zdraví OK1VPZ

> -----Original Message-----
> From: Maiser@mlp.cz [mailto:Maiser@mlp.cz] On Behalf Of Jindrich Vavruska
> Sent: Saturday, October 16, 2004 11:28 AM
> To: OK list
> Subject: Ze sjezdu on-line

> Pritomni NESCHVALILI navrh, ktery byl navrzen pro urychleni jednani sjezdu, aby nejprve probehla voba organu a pak teprve predneseni zprav a diskuse k nim.  Prvni >zpravu prednesl predseda CRK, OK1MP. Nyni hovori Standa, OK1AGE. Program ma skluz cca 45 minut.
>73 Jindra OK1FOU