-----Original Message-----
From: Vladimir Petrzilka [mailto:ok1vpz@seznam.cz]
Sent: Friday, May 27, 2011 10:02 PM
To: ok_list@crk.cz
Subject: [ok_list] Sazka
 
Sazka tedy konecne zkrachovala. Dobra zprava!

Ale proc tedy CRK konecne rychle nevystoupi z toho novodobeho Svazarmu, jak OK1XU slibil ceske radioamaterske verejnosti uz na prvnim sjezdu Ceskeho radioklubu v roce 1990?  Viz http://www.ok2kkw.com/svazarm/sjezdy1990.htm

Pripomenme se, ze OK1XU tehdy verejne prohlasil:

"Stále je dost žhavých diskusí kolem členství radioamatérů ve Sdružení technických sportů a činností, v něž se transformoval bývalý Svazarm. Vzdor různým proklamacím se totiž za členy Sdružení považují čtyři z pěti existujících radioamatérských organizací. Sdružení je ryze přechodným útvarem, vzniklým zejména proto, aby se mohly nástupnické organizace Svazarmu v klidu zformovat a dohodnout rozdělení majetku po dobu této tzv. delimitace, která má být dokončena nejpozději 31.3.1991‚ je pro radioamatéry výhodné být členy Sdružení, protože tak mají právo zúčastnit se jako plnoprávní partneři všech důležitých jednání. Ještě zhruba 3/4 roku trpělivosti se určitě vyplatí, jde totiž o to, aby naše nová organizace měla dostatek prostředků k tomu, aby svým členům byla něco platná. Nikdo se nestane samostatným tím, že se za takového prohlásí, ale tím, že je schopen se sám postarat o své potřeby. A konečně - byla by škoda, kdyby toho, na co mají právo radioamatéři, nakonec užíval někdo jiný. Nově zvolené radě ČRK bylo uloženo svolání dalšího sjezdu ihned po dokončení majetkového vypořádání k dořešení otázky členství ve Sdružení. Jak toto dopadne, o tom není třeba pochybovat."

 Zeby snad OK1XU radioamaterske verejnosti tehdy ucelove lhal?

 Anebo zeby snad clenstvi v posttotalitnim militaristickem sdruzeni (jehoz clenem je napr. take svaz lampasaku v zaloze) CRK dnes jeste v necem prospivalo?

 Tedy krome ziskavani ostudy v ocich slusnych lidi... 

 
73 vpz