Kdo jsou vyhodnocovatelé VHF a UHF Contestů IARU:

Podle http://home.hccnet.nl/a.dogterom/Handbook/3aa2.pdf  jsou VHF a UHF Contesty v tomto pětiletém období vyhodnocovány těmito členskými organizacemi IARU:

2001:   VHF i UHF Contest  - Italská organizace ARI, zodpovědná osoba IW3RI, závody jsou plně vyhodnoceny - viz zde a zde.

2002:   VHF i UHF Contest  - Finská organizace SRAL, zodpovědná osoba OH5LK, závody vyhodnoceny nejsou a pravděpodobně již nikdy vyhodnoceny nebudou, neboť podle informace z Finska pravděpodobně došlo ke zničení soutěžních logů při nějakém neštěstí. OH5LK by měl celý problém vysvětlit osobně na příštím zasedání IARU. Tým OK2KKW se proto pokusí postupně dopracovat alespoň neoficiální evropskou výsledkovou listinu vytvořenou jako kompilaci z národních výsledkových listin jednotlivých evropských zemí, jejichž radioamatéři se aktivně podílejí na na soutěžním provozu na VKV, podobně, jako jsme již z fragmentů dat poškozeného rumunského počítače zrekonstruovali mezinárodní výsledky  UHF Contestu z roku 1997. Takový první "nástřel" neoficiálního mezinárodního pořadí VHF Contestu 2002 jsme již představili na konci roku 2002 a v současné době se znovu obracíme na  ty členské organizace IARU, jejichž výsledkové listiny dosud nemáme k dispozici.

2003:  VHF Contest - Slovenská organizace SARA, odpovědná osoba OM2TW, závod byl kompletně a velmi rychle vyhodnocen, výsledek je zde. UHF Contest vyhodnocuje Slovinská organizace ZRS, odpovědná osoba je S52EZ,  závod dosud bohužel vyhodnocen  není.

2004:  VHF Contest - Rakouská organizace OVSV, odpovědná osoba  OE1MCU, závod dosud vyhodnocen není.  UHF Contest by podle rozhodnutí IARU měla vyhodnocovat francouzská organizace REF, odpovědná osoba F6ETI, závod dosud vyhodnocen není.

2005:  VHF Contest - Francouzská organizace REF,  UHF Contest by měla vyhodnocovat španělská organizace URE.

Postup při vyhodnocení závodů by se měl řešit (ale praxe je bohužel často jiná) podle http://home.hccnet.nl/a.dogterom/Handbook/3aa1.pdf